Telenovella-rajongók magyar fóruma
   Üdvözlünk! Ez a fórum azoknak szól, akik szeretik a telenovellákat. Örülünk az új híreknek, képeknek, videóknak, de csak a témával kapcsolatban.
    Register Arcade  •  Chat  •  FAQ  •  Search  •  Belépés     
It is currently szer. márc. 29, 2017 9:17 am

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Welcome
Üdvözlünk a Telenovella-rajongók magyar fórumán!

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, regisztrálj. A regisztrációt követően, pár óra elteltével kapni fogsz egy e-mailt, és onnantól aktív felhasználó leszel. Csak az maradhat fórumtag, aki legalább 1 hozzászólást ír valamelyik fórumba. Regisztrálj most!

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 
Author Message
 Post subject: A fórum szabályzata
HozzászólásPosted: hétf. máj. 12, 2014 5:30 pm 
Site Admin

A fórum szabályzata:
1. A fórum telenovellákkal és telenovella színészekkel, kérlek csak ebben a témában írj.
2. A fórumba csak regisztrált felhasználó írhat. Regisztráció után, aki egy hónapon belül nem hagy legalább 1 hozzászólást, azt törlöm. Jelenleg a fórum látható mindenki számára, de nem biztos, hogy így hagyom, majd meglátjuk…ezért érdemes inkább regisztrálni.
3. Ne káromkodj, nem szeretjük a csúnya beszédet. Ha valakivel problémád van, beszéljétek meg privátban, ne az egész fórum előtt.
4. Aki több néven írogat, kitiltom (figyelmeztetés nélkül!)
5. Ha valaki idegesítően viselkedik, vagy zavaróak az üzenetei, privátban lehet jelenteni…ha sok panasz érkezik az illetőre, szavazásra bocsájtom a kérdést, hogy menjen-e a fórumról. A többség dönt.
6. Mielőtt témát nyitnál, nézz körbe, hogy biztos hogy más nem nyitott-e ugyanolyat. Vagy pár sorral nem írta már be valaki ugyanazt a hírt.
7. A Fórumok 2-ben lehet olyan sorozatnak topicot nyitni, ami még nem ment hazánkban, viszont ne adj neki magyar ímet, csak az eredetit használjuk.
8. Ha sértő üzenetet találsz, akkor jelentsd kérlek, privát üzenetben, vagy a hozzászólás alján van egy piros felkiáltójel, ezzel is lehet jelezni….de lehet hogy az üzenetet előbb észreveszem. Ha valaki privát üzenetet kap sértő tartalommal, azt is jelezzétek!
9. És a lényeg: Érezd jól magad a fórumon

Hozzászólás jelentése

Post subject: Re: A fórum szabályzata
HozzászólásPosted: pén. szept. 05, 2014 3:11 am 

Nagyon szeretem ezt az oldalt. Nem ertem, hogy miert fognak kizarni innen, hiszen nagyon sokszor hasznalom. Minden feltett, novellaert kulon koszonetet mondok mindenkinek.

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: pén. szept. 05, 2014 11:48 am 
Site Admin

szildi2004 írta:
Nagyon szeretem ezt az oldalt. Nem ertem, hogy miert fognak kizarni innen, hiszen nagyon sokszor hasznalom. Minden feltett, novellaert kulon koszonetet mondok mindenkinek.

Kedves Szildi,
Nem fogunk kizárni, csak annyi volt a kérés, hogy aki még egyszer sem írt a fórumra, az most tegye meg. És mivel megtetted, így tag maradsz itt a fórumon. Nézz be gyakrabban :)

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: csüt. nov. 27, 2014 3:44 pm 

Nagyon örülök ennek az oldalnak, imádok mindent megtudni a kedvenceimről és fotókat feltenni róluk. A problémám az h még nem jöttem rá hogyan kell kitörölni egy fotót ha véletlenül kétszer teszem fel v ha a tinypic átvált valamilyen más fotóra. Ebben szeretnék segítséget kérni, előre is köszönöm, Nero. ;)

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: szomb. nov. 29, 2014 12:03 am 
Site Admin

Nero írta:
Nagyon örülök ennek az oldalnak, imádok mindent megtudni a kedvenceimről és fotókat feltenni róluk. A problémám az h még nem jöttem rá hogyan kell kitörölni egy fotót ha véletlenül kétszer teszem fel v ha a tinypic átvált valamilyen más fotóra. Ebben szeretnék segítséget kérni, előre is köszönöm, Nero. ;)

Szia Nero,
írd meg kérlek melyik fórumban, és melyik üzenetben javítsam.
A képeknél beállítom, hogy lehessen szerkeszteni. HA arra kattintasz, akkor ki tudod javítani.

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: vas. nov. 30, 2014 9:35 pm 

Nagyon köszönöm a segítségedet, Angelique Bioyerben volt az első oldalon egy tinypic átváltás, de most visszaállt, és a negyedik oldalon az egyik fotót kétszer tettem fel. Jacqueline Bracamontsnél az 1,2 oldalon van egy tinypic átváltás, a 3 oldalon két egyforma fotó, Gby Espino 4,12 oldal átváltás, Elizabeth Gutierreznél az 1, 13 tinyic átváltás, Marjorie De Sousa 3 oldal átváltás. Egy kis időbe telt átnézni az egészet, ennyi lenne, de nem akartalak ezzel terhelni. Az a baj h vannak átváltások amik visszaállnak, másik színésznél meg újabbak jöttek elő, nem tudom ez miért van. A szerkesztésnek örülök és köszönöm! A Natalia Streignardnál írt ilyen irányú kérésem tárgytalan, amikor írtam még nem jártam ezen az oldalon. Még egyszer köszi mindent!

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: szer. dec. 17, 2014 6:31 pm 

Marisela a spoiler topic van egy témán a Natalia del mar- a sors hullámain ha van rá módod akkor töröld ki. Sok hamis információt írtam bele. Előre is köszönöm a segítségedet.

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: csüt. dec. 18, 2014 12:42 am 
Site Admin

Zsupo írta:
Marisela a spoiler topic van egy témán a Natalia del mar- a sors hullámain ha van rá módod akkor töröld ki. Sok hamis információt írtam bele. Előre is köszönöm a segítségedet.

persze

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: hétf. jún. 29, 2015 1:27 pm 

Szia Marisela!

Ne haragudj h zavarlak, de valami miatt eltűnt az a program amivel tudtam a képeket javítani. Nagyon örülnék, ha visszaadnád. Előre is nagyon köszönöm. Nero

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: hétf. jún. 29, 2015 1:33 pm 

Köszönöm Marisela, már tudok javítani. Nero

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: kedd jún. 30, 2015 10:17 pm 
Site Admin

Nero írta:
Szia Marisela!

Ne haragudj h zavarlak, de valami miatt eltűnt az a program amivel tudtam a képeket javítani. Nagyon örülnék, ha visszaadnád. Előre is nagyon köszönöm. Nero

?? Én semmit sem vettem el.

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: pén. szept. 25, 2015 5:26 am 

Szia Marisela! Most láttam h válaszoltál, bocs de én voltam a birka, te valóban nem vettél el semmit, ne haragudj! Nero

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: pén. szept. 25, 2015 4:30 pm 
Site Admin

Nero írta:
Szia Marisela! Most láttam h válaszoltál, bocs de én voltam a birka, te valóban nem vettél el semmit, ne haragudj! Nero

dehogy haragszom :)

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: pén. feb. 05, 2016 2:07 am 

Szia Marisella!

Valami gond van a topiccal vagy az én gépem lett ilyen lassú! Előe is köszi a választ!

Hozzászólás jelentése

HozzászólásPosted: pén. feb. 05, 2016 12:03 pm 
Site Admin

Nero írta:
Szia Marisella!

Valami gond van a topiccal vagy az én gépem lett ilyen lassú! Előe is köszi a választ!

SZia, nálam nincs gond....másnál is lassú???

Hozzászólás jelentése

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]